poniedziałek, 16 maja 2016

Miniaturowe wnętrze :)

Witajcie,
Dzisiaj przedstawiam Wam coś zupełnie zupełnie innego, ale od początku :) Jakiś czas temu zostałam przyszywaną ciocią pięknej dziewczynki o imieniu Ania :) zastanawiałam się długo co mogłabym wykonać jako pamiątkę i znalazłam bloga Pani, która wykonuje ramki i lampiony z miniaturowym wnętrzem. Czasu nie było za wiele, żeby zamówić u Pani, więc postanowiłam wykonać taką pamiątkę sama, ale żeby nie było, napisałam do Pani o wyrażenie zgody i zgoda została udzielona :) Pokoik wykonałam większy, żeby zmieścić więcej rzeczy i umieściłam lampkę, która oświetla go w nocy i daje światło jak lampka nocna. Zdjęcia wykonane na szybko dlatego takiej jakości, proszę o wybaczenie :)
Aha i jeszcze jedno pamiętajmy zawsze przy pierwszej wizycie u świeżo upieczonej mamy, właśnie o niej i podarujmy jej chociaż mały prezencik :) bo ileż te mamy muszą się nacierpieć, żeby wydać na świat te małe cuda :)
I jeszcze jedno, jak tylko znajdę link do bloga Pani, która te ramki wykonuje, zrobię aktualizację bo są naprawdę przepiękne.


 

2 komentarze:

  1. Bardzo ładna pamiątka szkoda że nie ma zdjęcia z zapaloną lampką ciekawe jaki jest efekt. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne! Też kojarzę Panią Tworzącą Cuda W Lampionach, głównie z aktywności fejsbukowej - chciałam pochwalić fakt, że do Niej napisałaś z pytaniem o pozwolenie. Super postawa i cudowna praca! ;)

    OdpowiedzUsuń